Facebookta Paylaş Tweetle

Poldark 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
21 Haz 2016
Yazar

Poldark 3. Sezon Onayı Aldı

Winston Graham'ın aynı isimli roman serisinden uyarlanan ve İngiliz senarist ve yapımcı Debbie Horsfield tarafından oluşturulan BBC One drama serisi Poldark üçüncü sezon için yenilendi.

Toplam 12 seriden oluşan romanın ilk iki serisinin diziye adaptasyonu sağlanmıştır. 2015 yılında çıkış yapan dizi ABD'de PBS kanalında gösterilmektedir. İlk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. Uyarlaması ve senaryo geliştirmesi Debbie Horsfield tarafından yapılan dizinin ilk dört bölümü Edward Bazalgette, son dört bölümü ise William McGregor tarafından çekilmiştir.

8 Nisan 2015 tarihinde ikinci sezon için yenilenen dizinin gösterimi bu yıl içerisinde yapılacaktır. İkinci sezon yayınlanmadan üçüncü sezon onayını almayı başarmıştır.

Amerika Bağımsızlık Savaşı sonrasında geçen dizinin oyuncu kadrosunda Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Jack Fathering, Kyle, Soller, Warren Clarke, Phil Davis, Beatie Edney, Ruby Bentall, Richard Harrington, Robin Ellis, Luke Norris, Richard Hope, Alexander Arnold, Pip Torrens ve Caroline Blakiston rol almaktadır.

Ek bilgi olarak 1975-77 yılları arasında romanın ilk dört serisi diziye aktarılmıştır.


Güncelleme | 05 Haziran 2017

Poldark 3. Sezon Tanıtım Fragmanı


Güncelleme | 05 Haziran 2017

Poldark 3. Sezon Başlama Tarihi Açıklandı

Poldark'ın 3. sezon başlama tarihi 11 Haziran 2017 Pazar olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 7154 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM