Facebookta Paylaş Tweetle

Kevin Can Wait Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
22 Haz 2016
Yazar

Kevin Can Wait Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Kevin James'ın (The King of Queens) ortak yaratıcısı olduğu ve başrolünü paylaştığı 'Kevin Can Wait' CBS kanalının yaklaşan sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

İlk sezon için 13 bölüm sipariş verilen dizinin ortak yaratıcıları Bruce Helford (Anger Management) ve Rock Reubin imzasını taşımaktadır.

Başrollerinde ayrıca Erinn Hayes (Childrens Hospital), Taylor Spreitler (Melissa & Joey), Ryan Cartwright (Truth Be Told), Mary-Charles Jones, James DiGiacomo (K.C. Undercover), Christopher Brian Roach, Leonard Earl Howze, Lenny Venito (The Neighbors) ve Gary Valentine (The King of Queens, Fargo) rol almaktadır.

Çoklu kamera sistemi ile çekimleri yapılan dizinin üretimi CBS Television Studios, Sony Pictures Television, Mohawk Productions ve Hey Eddie Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır. Bölümleri ise ortalama 30 dakika sürecektir.

Kevin James Massapequa, New York'ta yaşayan yeni emekli bir polis memurunu oynamaktadır. Karısı ve üç cocuğu ile birlikte evde daha fazla zaman geçirmek için sabırsızlanmaktadır. Ancak çok geçmeden evde vakit geçirmenin düşündüğünden daha zor olduğunu anlar.

Dizinin prömiyer tarihi 19 Eylül 2016 olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 3179 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM