Facebookta Paylaş Tweetle

Heartbeat Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
17 May 2015
Yazar

 Heartbeat Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Başrolünde Melissa George'un (Grey's Anatomy) rol aldığı, Jill Gordon tarafından oluşturulan 'Heartbeat' NBC kanalının 2016 yılı tıbbi drama dizilerinden biridir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Dave Annable (Brothers & Sisters), Shelley Conn (Terra Nova), D. L. Hughley (Hawaii Five-0), Jamie Kennedy, Maya Erskine (Man Seeking Woman), JLouis Mills ve Joshua Leonard (Bates Motel) olarak sıralanmaktadır.

P.D. Oliver Inc ve Universal Television şirketleri tarafından üretimi yapılan dizide Jill Gordon ile birlikte Amy Brenneman, Brad Silberling, Robert Duncan ve McNeill yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretim aşamasında "Heartbreaker" olarak duyurulan dizinin ismi daha sonra "Heartbeat" olarak değiştirilmiştir. Geçtiğimiz yıl yayınlanması planlanan dizideki gecikme Melissa George'un gerçek hayatta yaşadığı gebelik durumundan kaynaklanmıştır.

Dizi, dünyadaki sayılı kadın kardiyotorasik cerrahlarından olan Dr. Kathy Magliato'nun gerçek anılarından oluşan "Heart Matters" isimli kitabından uyarlanmıştır. Magliato'nun hayatı Melissa George tarafından kurgulanacaktır. Avustralyalı oyuncu daha önce aynı kanalda yayınlanan "The Slap" mini dizisinde "Rosie" karakterini canlandırmış, "Grey's Anatomy" ve "The Good Wife" dizilerinde de rol almıştır.

Konusu

Dizi, erkek egemenliğinin üstün olduğu bir hastanede kalp cerrahisi olarak görev yapan birkaç kadın doktordan biri olan Dr. Alex Pantiere’i (Melissa George) merkezine almaktadır. Pantiere, kişisel hayatındaki sorunlarla mücadele ederken hastaları ile arasındaki duygusal bağı dengelemeye çalışmaktadır.

Bu Yazı Toplam 5472 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM