Facebookta Paylaş Tweetle

The Mick Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
23 Haz 2016
Yazar

The Mick Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Dave Chernin ve John Chernin kardeşler tarafından oluşturulan 'The Mick' Fox'un yaklaşan sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

İkili daha önce It's Always Sunny in Philadelphia'da yönetici yapımcı olarak görev almıştır. 20th Century Fox Television tarafından üretimi yapılan dizinin senaryosu Chris Henchy (Entourage) ve Marco Pennette (Mom, Desperate Housewives) tarafından yazılmıştır. Başrol oyuncusu Kaitlin Olson (It's Always Sunny in Philadelphia) aynı zamanda John Chernin, Dave Chernin, Nick Frenkel, Oly Obst ve Randall Einhorn ile birlikte yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Susan V. McConnell'ın yapımcısı olduğu dizinin çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Sofia Black-D’Elia (The Messengers), Thomas Barbusca (Preacher, American Horror Story), Jack Stanton, Carla Jimenez (Last Man Standing) ve Susan Park (Fargo) rol almaktadır.

Pilot bölümün senaryosunu Chernin kardeşler yazmış, çekimlerini ise ABD'li yönetmen Randall Einhorn (It's Always Sunny in Philadelphia) yapmıştır.

Dizi, kocası federal dolandırıcılık suçlamasıyla tutuklandıktan sonra Rhode Island'da yaşayan zengin kız kardeşinin yanına kaçmak ve onun şımarık çocuklarına bakmak zorunda kalan Mackenzie Murphy'nin (Kaitlin Olson) hikayesini anlatmaktadır.

Prömiyer tarihi 2017 olarak ayarlanmıştır.

Bu Yazı Toplam 5841 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM