Facebookta Paylaş Tweetle

Chesapeake Shores Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
25 Haz 2016
Yazar

Chesapeake Shores Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Amerikalı yazar Sherryl Woods'un aynı isimli romanından uyarlanan 'Chesapeake Shores' Hallmark Channel'ın yaklaşan drama dizilerinden biridir.

Dan Paulson tarafından senaryosu geliştirilen ve TV'ye uyarlanan dizide John Tinker, Martin Wood, Nancey Silvers ve Sherryl Woods yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Matt Drake'nin de yapımcısı olduğu dizi Chesapeake Shores S1 Productions Inc. şirketi tarafından üretilmektedir. Bölümleri ise ortalama 48 dakika sürecektir.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Once Upon a Time'da "Ruby" karakterini canlandıran Meghan Ory (Intelligence), Jesse Metcalfe (Desperate Housewives, Dallas), Treat Williams (American Odyssey, Everwood), BAFTA ve Altın Küre ödüllü aktris Diane Ladd (Alice), Laci Mailey (Falling Skies), Emilie Ullerup (True Justice) ve Barbara Niven (Cedar Cove) olarak sıralanmaktadır.

Maryland'de yaşayan Abby O'Brien (Meghan Ory) iflasın eşiğinde olan küçük kız kardeşi Jess'den (Laci Mailey) aldığı bir telefon neticesinde, ona yardımcı olmak için yıllar sonra memleketi Chesapeake Shores’a geri döner. İyi bir kariyeri olan Abby eşinden boşanmış ve ikiz kız çocukları ile birlikte yaşamaktadır. Memleketine döndükten sonra 10 yıl önce onu terk eden lise aşkı Trace Riley (Jesse Metcalfe) ile tekrar karşılaşır ve beklenmeyen gelişmelerle aradığı aşkı bulmak için ikinci bir şans yakalar.

İki saatlik bir TV filmi ve sekiz bölümden oluşacak dizinin 14 Ağustos'ta gösterime girmesi planlanmaktadır.

Bu Yazı Toplam 4574 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM