Facebookta Paylaş Tweetle

Haters Back Off Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
25 Haz 2016
Yazar

Haters Back Off Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

YouTube'da yarattığı Miranda Sings karakteri ile bilinen Colleen Ballinger tarafından oluşturulan ve başrolünü paylaştığı 'Haters Back Off' Netflix'in yaklaşan komedi dizilerinden biridir.

Dizinin senaryosu Colleen  Ballinger ile birlikte kardeşi Chris Ballinger, Perry Rein ve Gigi McCreery tarafından yazılmıştır. Dörtlü ile birlikte Jeff Kwatinetz ve Josh Barry yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekimleri Vancouver'da yapılan ve bu ay tamamlanan gösterinin yönetmen koltuğunda Andrew Gaynord oturmaktadır. Üretimi Brightlight Pictures Inc. ve The Firm şirketleri tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 30 dakika sürmektedir. Sekiz bölümden oluşacak ilk sezon 14 Ekim 2016 tarihinde yayınlanacaktır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Colleen Ballinger, Erik Stocklin (Stalker, Mistresses), Angela Kinsey (The Office, New Girl), Steve Little (The Grinder), Rachelle Gillis, Stephanie Lavigne, David Milchard, Dylan Playfair, Francesca Reale ve Jamie M. Roberts olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Dizi, bir YouTube karakteri tarafından senaryosu yazılan ilk dizi olma özelliğine sahiptir. Ballinger 2008 yılından bu yana çektiği ve paylaştığı videolarla "Miranda Sings" adında kişilik bozukluğu olan, yeteneksiz ve ilginç bir karakter yarattı. Washington, Tacoma'da annesi ve amcası ile birlikte yaşamaktadır. Kendisinin ünlü doğduğuna ve şov dünyasının en iyilerinden olduğuna inanmaktadır. Kendini beğenmiş, bencil, asabi, herkese meydan okuyan kibirli bir tutumu vardır. Zaman zaman canlı performans sergilemektedir. YouTube'da 6 milyondan fazla abonesi olan Miranda'nın videoları 1 milyardan fazla görüntülenmiştir. Kendine has iyi bir izleyici kitlesi olan karakterin dizisinin yapılması Netflix tarafından iyi bir hamle olarak değerlendiriliyor. Bu orijinal komedi serisinde yeteneksiz şarkıcı Miranda'nın annesi, amcası ve en iyi arkadaşınında aralarında bulunduğu tuhaf aile hayatına bir bakış atılacak.

Aşağıda kliplerinden birini paylaşıyorum, yetenek var mı yok mu siz karar verin.

Bu Yazı Toplam 3732 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM