Facebookta Paylaş Tweetle

The Mysteries of Laura 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
18 May 2015
Yazar

The Mysteries of Laura 2. Sezon Onayı Aldı

İspanyol dizisinden uyarlanma polisiye, komedi dizisi The Mysteries of Laura NBC tarafından 2. sezon için onaylandı.

Başrolünde Debra Messing'in yer aldığı dizinin ikinci sezonu 13 bölümden oluşacak ve önümüzdeki sonbahar tekrar aramızda olacak.

Debra Messing'i Will & Grace dizisinde canlandırdığı Grace Adler karakteri ile birçoğumuz hatırlayacaktır. Ayrıca Ned & Stacey ve Smash uzun soluklu yer aldığı dizilerden bazılarıdır. Will & Grace dizisindeki performansı ile 2003 Emmy Ödülleri'nde Komedi Dizisi En İyi Kadın Oyuncu adaylığını kazandı.

Jeff Rake, Greg Berlanti, Aaron Kaplan, Sarah Schechter gibi yapımcıların oluşturduğu dizide Laz Alonso, Josh Lucas, Janina Gavankar, Max Jenkins ve Meg Steedle'de oyuncu olarak yer almaktadır.

Eleştirmenler tarafından genelde olumsuz notlar alan dizi buna rağmen iyi izlenme oranları elde etti. Açılış bölümü 10,19 milyon kişi tarafından seyredildi ve 2,0 reyting aldı.

New York Polis Departmanı'nda cinayet dedektifi Laura Diamond (Debra Messing) olarak görev yapan, bir yandan suçlularla mücadele eden diğer yandan yaramaz ikiz çocukları ile uğraşan bir kadının hayatını izleyeceğiz. Josh Lucas, Laura'nın eski kocası ve amiri Jake Broderick olarak, Laz Alonso ise Laura'nın ortağı Dedektif Billy Soto karakteri ile karşımıza çıkacak.

Bu Yazı Toplam 1558 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM