Facebookta Paylaş Tweetle

NCIS: New Orleans Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
29 Haz 2016
Yazar

NCIS: New Orleans Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

NCIS'in yapımcısı Gary Glasberg tarafından oluşturulan 'NCIS: New Orleans' CBS kanalının aksiyon ve suç draması türündeki dizilerinden biridir.

Glasberg ile birlikte Mark Harmon, Jeffrey Lieber ve James Hayman yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. David Appelbaum ve Joshua Rexon ise yapımcılığını üstlenmektedir. Üretimi CBS Television Studios ile birlikte Wings Productions ve When Pigs Fly Incorporated şirketleri tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 40-42 dakika sürmektedir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Scott Bakula (Star Trek: Enterprise, Looking), Lucas Black (American Gothic), Zoe McLellan (Dirty Sexy Money), Rob Kerkovich, C. C. H. Pounder (The Shield, ER), Daryl "Chill" Mitchell ve Shalita Grant olarak sıralanmaktadır.

23 Eylül 2014 tarihinde ekranlara giriş yapan dizi 12 ocak 2015 tarihinde ikinci, 25 Mart 2016 tarihinde ise üçüncü sezon için yenilenmiştir. Toplam iki sezon 47 bölüm yayınlanan dizinin üçüncü sezon prömiyer tarihi 20 Eylül 2016 olarak açıklanmıştır.

NCIS: New Orleans, özel Ajan Dwayne Cassius Pride (Scott Bakula) liderliğindeki kurgusal bir ekibin maceralarını ekranlara getirmektedir. Ekip Penscola’dan Mississippi’ye ve Louisiana’dan Texas’a varan bölgedeki davaları ele almaktadır. Özel ajan Christopher LaSalle (Lucas Black) , özel ajan Meredith Brody (Zoe McLellan) ve özel ajan Sonja Percy'nin (Shalita Grant/2.sezondan itibaren) iş ve kişisel yaşamlarına yer verilmektedir.

Bu Yazı Toplam 2941 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM