Facebookta Paylaş Tweetle

How to Get Away With Murder 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
18 May 2015
Yazar

How to Get Away With Murder 2. Sezon Onayı Aldı

Geçtiğimiz yıl 2. sezon onayı verildiği duyurulan ancak 7 Mayıs 2015 tarihinde resmiyet kazanan ABC kanalının hukuk draması How to Get Away With Murder yoluna devam ediyor.

Birinci sezon ilk bölümü 25 Eylül 2014 tarihinde gösterilen dizinin, sezon finali olan 15. bölümü ise 26 Şubat 2015 tarihinde yayınlandı. Yönetici yapımcı koltuğunda Shonda Rhimes'in oturduğu dizinin dağıtımcılığını ABC Studios üstleniyor. Shonda Rhimes'in Grey's Anatomy, Private Practice, Scandal gibi dizilerde de imzası bulunmaktadır.

Peter Nowalk tarafından yazılan dizinin başrolünde Viola Davis bulunuyor. Diğer oyuncular ise Billy Brown, Alfred Enoch ve Jack Falahee olarak sıralanmaktadır. Birçok filmde yardımcı rollerde yer alan Viola Davis, sayısız dizi film projesine de imza atmıştır. City of Angels, Century City, Traveler, United States of Tara rol aldığı dizilerden bazılarıdır.

Pilot bölümü 14,12 milyon kişi tarafından seyredilerek rekor derece elde eden dizinin sezon finali ise 9,00 kişi tarafından izlendi. Pilot bölümü 3,8 reyting yakalarken sezon finali 2,8 reyting derecesi aldı. Şu ana kadar aday olduğu ödüllerden yedisini kazanmıştır.

Philadelphia'nın saygın üniversitelerinden birinde, bir grup hukuk öğrencisinin kriminal derslerine giren Profesör Annalise Keating (Viola Davis), öğrencilerine en ağır davalardan dahi müvekkillerini nasıl kurtarabileceklerini öğretmektedir. Ancak hayatlarını değiştirecek hiç beklemedikleri bir cinayet kumpasının içine düşerler.

How to Get Away With Murder 2. sezonda 15 bölümden oluşacaktır. Önümüzdeki sonbahar izleyicileri ile buluşması planlanmaktadır.

Bu Yazı Toplam 1798 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM