Facebookta Paylaş Tweetle

Van Helsing Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
01 Tem 2016
Yazar

Van Helsing Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

ABD'li yazar ve yönetmen Neil LaBute (Billy & Billie) tarafından oluşturulan 'Van Helsing' Syfy kanalının yaklaşan fantezi, drama dizilerinden biridir.

LaBute ile birlikte Chad Oakes, Mike Frislev, Simon Barry, Evan Tyler, Zadoc Angell, Dave Brown ve Daniel March dizide yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimini Nomadic Pictures, Fallout Asylum ve Dynamic Television şirketleri yapmaktadır.

Başrolünü ABD'li aktris Kelly Overton'un (Legends, True Blood) paylaşacağı kadroda ayrıca Jonathan Scarfe (Hell on Wheels, Perception), Christopher Heyerdahl (Hell on Wheels), Paul Johansson (One Tree Hill), David Cubitt (Medium, Bates Motel), Tim Guinee (Hell on Wheels, Elementary), Avery Konrad (The Killing) ve Sarah Desjardins (Clue) rol almaktadır.

“The Rising” (Yükseliş) olarak adlandırılan olayın ardından, gelecek 5 yıl vampirler dünyanın hakimiyetini ele geçirir. Vampir avcısı Abraham Van Helsing'in kızı Vanessa Helsing hayatta kalan insanlara yardım etmek ve vampirlere karşı mücadele etmek için yeniden dirilir. İnsanlığın son umudu haline gelen Vanessa, vampirler üzerinde gizemli bir güce sahip olduğunu keşfeder.

13 bölümden oluşacak ilk sezonun başlama tarihi 23 Eylül 2016 Cuma olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 7800 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM