Facebookta Paylaş Tweetle

The Arrangement Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
03 Haz 2016
Yazar

The Arrangement Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Emmy ödüllü ABD'li senarist ve yapımcı Jonathan Abrahams tarafından oluşturulan 'The Arrangement' E! kanalının yaklaşan drama türündeki dizilerinden biridir.

Dizinin yaratıcısı Jonathan Abrahams daha önce çalışmalarına katkıda bulunduğu "Mad Men", "Perception", "Murder in the First" ve "Haven" gibi projeler ile bilinir. Ken Olin (Alias, Sleepy Hollow) ve Jonas Pate (Aquarius, Blood & Oil, Believe, Deception) yönetmen olarak görev almaktadır. Jonathan Abrahams ile birlikte Jimmy Fox, Peter Lhotka, Greg Lipstone, Layla Smith ve John G. Lenic yönetici yapımcı olarak dizide hizmet vermektedir. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan gösterinin üretimi Universal Cable Productions, All3Media America ve Objective Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Amerikalı aktris Christine Evangelista'nın (Lucky 7, Chicago Fire) ve Josh Henderson'ın (Dallas, Desperate Housewives) başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Michael Vartan (Alias, Bates Motel), Lexa Doig (Continuum), Carra Patterson, Matthew Kevin Anderson (Impastor), Steve Baran, Ryan Bruce, Christopher Corbin (Jane the Virgin), Lisa Durupt ve Autumn Reeser (Hawaii Five-0) rol almaktadır.

Konusu

“The Arrangement”, dünyanın en büyük aksiyon film yıldızlarından kabul edilen Kyle West'in (Henderson) karşısında oynamak için, kadın başrol seçmelerine katılan genç ve güzel aktris Megan Morrison'u (Evangelista) merkezine alır. Megan seçmelerin ardından Kyle ile ilk randevusuna çıkar ve sonsuza dek hayatını değiştirecek bir sözleşme ile onun "Cinderella/Külkedisi" hikayesi başlar. Kendisine 10 milyon dolarlık bir evlilik sözleşmesi teklif edilir.

İlk sezon için 10 bölüm sipariş verilen orjinal serinin bu yıl içerisinde gösterime girmesi planlanmaktadır.

Bu Yazı Toplam 4390 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM