Facebookta Paylaş Tweetle

Cuckoo 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
19 May 2015
Yazar

Cuckoo 3. Sezon Onayı Aldı

BBC Three'nin komedi dizisi Cockoo 3. sezon onayını aldı. İlk sezon başrolünde Andy Samberg'in oynadığı Robin French ve Kieron Quirke tarafından yaratılan dizi önümüzdeki yıl kaldığı yerden devam edecek.

İlk bölümü ile 25 Eylül 2012 tarihinde ekranlara gelen dizinin birinci sezonu 6 bölümden oluşuyor. Ekran başına ilk bölümü 1,278,000 izleyici toplayan Cuckoo, 30 Ekim 2012 tarihinde sezon finalini yaptı ve 803,000 kişi tarafından izlendi.

7 Ağustos 2014 tarihinde ikinci sezon pilot bölümü yayınlandı ve 746,000 kişi tarafından seyredildi. 7 Bölümden oluşan ikinci sezonun final bölümü 24 Aralık 2014 tarihinde yayınlandı.

Yapımcılığını Dan Hine'nin, yönetmenliğini Ben Taylor'un üstlendiği dizide Greg Davies, Helen Baxendale, Tamla Kari, Tyger Drew-Honey, Taylor Lautner ve Esther Smith isimli oyuncular da yer alıyor.

Dizinin başrol oyuncusu Andy Samberg ve önemli karakterlerinden Tamla Kari ikinci sezon öncesi kadrodan ayrılmış, yerlerine Taylor Lautner ve Esther Smith katılmıştır.

Kanalın komedi departmanı sorumlusu Shane Allan diziye övgülerde bulunarak, dünya standartlarındaki yazar ve yetenekli oyuncuları ile örnek niteliğinde bir dizi olduğunu belirtti.

Dizi, orta sınıf bir aile olan Thompson ailesininin yaşadıklarını mizahi olarak ele alıyor. Thompson ailesi, yaz tatilini yurtdışında geçiren bekar kızlarını karşılamak için havaalanına gittiklerinde, kızlarının evlenerek döndüğü Cuckoo isimli uyuşturucu bağımlısı, hippi kocasına da katlanmak zorunda kalacaklardır.

Bu Yazı Toplam 1535 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM