Facebookta Paylaş Tweetle

Brooklyn Nine-Nine Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
10 Tem 2016
Yazar

Brooklyn Nine-Nine Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

'Brooklyn Nine-Nine' Fox kanalında yayınlanan polisiye ve sitcom türündeki Amerikan yapımı komedi dizisidir.

"The Office" ve "Parks and Recreation" dizilerinin yaratıcısı Michael Schur ile Dan Goor tarafından oluşturulmuştur. İkili ile birlikte David Miner, Phil Lord, Chris Miller ve Luke Del Tredici yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Andy Samberg, Marshall Boone, Norm Hiscock ve Matt Nodella ise yapımcı olarak görev almaktadır. Bölümleri ortalama 21-23 dakika süren dizinin üretimi Fremulon, Dr. Goor Productions, Lord Miller, 3 Arts Entertainment ve Universal Television şirketleri tarafından yapılmaktadır. Tekli kamera sistemi ile çekilmekte, çekim yeri ise California eyaletinin Los Angeles şehridir.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Altın Küre ve Emmy ödüllü aktör Andy Samberg (Cuckoo, Saturday Night Live), Stephanie Beatriz, Terry Crews (Everybody Hates Chris), Melissa Fumero (Gossip Girl, One Life to Live), Joe Lo Truglio, Chelsea Peretti, iki kez Emmy ödülü kazanan aktör Andre Braugher (Last Resort), Dirk Blocker ve Joel McKinnon Miller (Big Love) olarak sıralanmaktadır.

İlk kez 17 Eylül 2013 tarihinde ekranlara giriş yapan dizinin yayınlanmış üç sezonu ve altmış sekiz bölümü bulunmaktadır. Dördüncü sezon prömiyer tarihi 20 Eylül 2016 olarak açıklanmıştır.

Dizi New York Polisi'nin Brooklyn'deki kurgusal 99. Bölge Karakolu'ndaki dedektiflerinin ve yeni atanan polis şefinin başından geçen olayları konu alır.

Bu Yazı Toplam 2620 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM