Facebookta Paylaş Tweetle

Zoo Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
21 May 2015
Yazar

Zoo Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

James Patterson'ın aynı isimli romanından uyarlanan CBS kanalının çok yakında ekranlarda olacak yeni bilimkurgu, gerilim dizisi Zoo'dan ilk fragman geldi.

2012 Eylül ayında yayınlanan kitap tüm dünyada 4 milyondan fazla satılarak en çok satanlar listesine girdi. Kadrosunda James Wolk, Nora Arnezeder, Nonso Anozie, Kristen Connolly ve Billy Burke gibi oyuncuların yer alacağı dizi 30 Haziran'da prömiyerini yapacak. Crazy Ones dizisinde Zach Cropper karakterini canlandıran James Wolk, Shameless, Mad Men gibi sevilen dizilerde de rol almıştı. Fransız oyuncu Nora Arnezeder ise müzik dünyasını anlatan Mozart in the Jungle dizisinin 1. sezonunda Anna Maria karakterini canlandırmıştı.

Zoo, hayvanların insanlara karşı ayaklanıp, şiddetli saldırılarını anlatan bir gerilim, bilimkurgu dizisi olacak.

James Wolk dizide, hayvanların garip ve şiddet içeren davranışlarını inceleyen ve bilimsel çalışmalar yürüten zoolog Jackson Oz olarak karşımıza çıkacak. Hayvanların saldırıları kurnazca ve vahşice koordineli olarak gerçekleşmektedir. Jackson Oz bu gizemi çözmeye ve engellemeye çalışacak. İşin arkasındaki gizem, bir zamanlar dünyaya hükmeden ve insanlar tarafından uysallaştırılan hayvanlar eski zamanlarını geri almaya çalışmaktadır.

Dizinin yapımcılığı Josh Appelbaum, André Nemec, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, James Patterson, Steve Bowen, Leopoldo Gut ve Bill Robinson gibi isimlerin imzasını taşıyacak.

Bu Yazı Toplam 3295 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM