Facebookta Paylaş Tweetle

Blindspot Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
21 May 2015
Yazar

Blindspot Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Jaimie Alexander ve Sullivan Stapleton'un başrollerini paylaşacağı NBC'nin yaklaşan polisiye dram dizisi Blindspot ilk fragmanı ile görücüye çıktı.

Martin Gero ve Greg Berlanti tarafından yazılan dizinin kadrosunda yer alan diğer oyuncular Audrey Esparza, Rob Brown, Marianne Jean-Baptiste, Ukweli Roach ve Ashley Johnson olarak sıralanıyor. Martin Gero ve Greg Berlanti aynı zamanda Mark Pellington ve Sarah Schechter ile birlikte dizinin yapımcı koltuğunda oturuyor. Dizinin ortak yapımını ise Berlanti Productions ve Warner Bros Televizyon şirketleri üstleniyor.

Dizinin konusu, Jane Doe (Jaimie Alexander) ismindeki hafızasını kaybetmiş, geçmişini ve kimliğini bilmeyen gizemli bir kadına odaklanıyor. Jane Doe, FBI için paketlenerek bir çanta içerisinde Times Meydanı'na bırakılıyor. Çıplak ve tüm vücudu dövmelerle kaplıdır. Kadının geçmişi ile ilgili hiçbir bilgiye ulaşamayan FBI, her dövmenin bir suç için ipucu olduğunu keşfeder ve dövmelerin sırrını çözmeye çalışır. Sullivan Stapleton dizide FBI ajanı Kurt Weller karakterini canlandırıyor.

Bölümleri 43 dakikadan oluşacak dizinin ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Bu Yazı Toplam 2981 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM