Facebookta Paylaş Tweetle

Heroes Reborn’da Neler Oluyor?

Tarih
21 May 2015
Yazar

Heroes Reborn’da Neler Oluyor?

Bir dönem izleyici rekorları kıran, ekranları kasıp kavuran kahramanlık dizisi Heroes, bazı ana karakterleri ile birlikte Heroes Reborn olarak geri dönmeye hazırlanıyor.

2006 Yılında yayınlanan ve 2010 yılında iptal edilerek sonlandırılan Heroes dizisinin yaratıcısı Tim Kiring'in elinden çıkacak yeni dizinin 13 bölümlük mini dizi olması planlanıyor. Heroes'in izlerini taşıyacak olan dizide birkaç eski karakter dışında yeni karakterler yer alacak.

Dizinin en sevilen sempatik karakterleri arasında yer alan ve zamanı durdurma, değiştirme yeteneklerine sahip Hiro Nakamura'yı canlandıran Masi Oka Heroes Reborn projesinde misafir olarak yer alacak. Dizideki performansı ile Emmy ve Altın Küre Ödülleri'ne aday gösterilen oyuncu konu ile ilgili olarak, dizinin devam etmesinden ve rol alacak olmasından heyecan ve mutluluk duyduğunu, izleyicileri ile yeniden buluşmak için gün saydığını belirtmiş. Hiro, Heroes Reborn'da zamanı bükmeye devam edecek.

Tim Kiring'de yaptığı açıklama da Masi Oka'nın ekibe katılmasından dolayı çok mutlu olduklarını, dizinin en başarılı isimlerinden biri olduğunu ve Hiro'nun dizi takipçilerinin favori ismi olduğunu açıklamış.

Jack Coleman’ın canlandırdığı "Noah Bennet" karakteri de dizide yer alacak isimler arasında. Aynı şekilde Noah Bennet'in yardımcısı “The Haitan” karakterini canlandıran Jimmy Jean-Louis'te dizide sürekli rol alacak oyuncular arasında.

Eskilerden dizide zaman zaman görünecek bir başka isim ise telepatik detektif Matt Parkman'i canlandıran Greg Grunberg olacak.

Diziye yeni katılacak önemli oyunculardan biri de Chuck dizisinin gönülleri fetheden oyuncusu Zachary Levi olacak. Luke Collins karakterini canlandıracak oyuncunun özel güçleri ile ilgili elimizde bir bilgi bulunmamaktadır.

Diziye katılıp katılmayacağı en çok merak edilen oyunculardan birisi de psikopat katil "Sylar" Gabriel Gray karakterini canlandıran Zachary Quinto. Bazı söylentilere göre dizi yapımcısı Tim Kiring kapılarının bu oyuncuya sonuna kadar açık olduğunu belirtmiş, ancak konu ile ilgili henüz ortada net bir durum yok. Zachary Quinto en son American Horror Story ve Star Trek dizilerinde rol almış ve başarılı çıkışlar elde etmiştir.

Eski seride unutulmaması gereken oyunculardan birisi de Samuel Sullivan karakterini canlandıran Robert Knepper. Henüz kendisi ile görüşülmediğini, yeni projenin bir parçası olmayı çok istediğini dile getirmiş.

Robbie Kay, Danika Yarosh, Judith Shekoni, Ryan Guzman, Kiki Sukezane, Henry Zebrowski, Rya Kihlstedt ve Gatlin Green dizide yer alacak oyuncular arasında. Robbie Kay son olarak Once Upon a Time dizisinde "Peter Pan" olarak görülmüştü. Diziye yeni katılan oyuncuların canlandıracakları karakterler hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak NBC dizi başlamadan önce her karakteri kısa dizilerle tanıtacağını belirtmiş.

Heroes Reborn net bir tarih olmamakla birlikte önümüzdeki sonbahar aylarında NBC ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Bu Yazı Toplam 1772 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM