Facebookta Paylaş Tweetle

Once Upon a Time 6. Sezon Fragmanı

Tarih
24 Tem 2016
Yazar

ABC kanalının fantezi, drama serisi Once Upon a Time'ın Comic Con panelinde altıncı sezonuna ait tam fragmanı yayınlandı.

25 Eylül 2016 tarihinde altıncı sezon prömiyerini yapacak olan dizi sezonu yirmi iki  bölümle kapatacaktır.

Ginnifer Goodwin (Mary Margaret Blanchard / Snow White), Jennifer Morrison (Emma Swan), Lana Parrilla (Regina Mills / Evil Queen), Josh Dallas (David Nolan / Prince Charming), Emilie de Ravin (Belle French / Belle), Colin O'Donoghue (Killian Jones / Captain Hook), Jared S. Gilmore (Henry Mills), Rebecca Mader (Zelena / Wicked Witch of the West) ve Robert Carlyle (Mr. Gold / Rumplestiltskin) sezonun düzenli kadrosunda rol alacak oyuncular olarak açıklanmıştır.

Beverley Elliott (Widow Lucas / Granny), Raphael Sbarge (Jiminy Cricket / Dr. Archie Hopper), Jessy Schram (Cinderella / Ashley Boyd), Hank Harris (Dr. Jekyll) ve Sam Witwer (Mr. Hyde) ise yinelenen rolleri ile görünecektir.

Sezonun özel konuk oyuncuları ise Oded Fehr (Jafar), Türk kökenli Avustralyalı aktör Deniz Akdeniz (Aladdin), Giles Matthey (Morpheus), Craig Horner (Count of Monte Cristo), James Marsters (Mordred) olarak belirtilmiştir. Sinbad ve Şehrazat'ı kimin oynayacağı ise bilinmemektedir.

Senaryosunu aynı zamanda dizinin yaratıcıları olan Edward Kitsis & Adam Horowitz ikilisinin yazdığı sezonun ilk bölümü "The Savior" olarak adlandırılmıştır. İkinci bölüm başlığı "A Bitter Draught", üçüncü bölüm başlığı ise "The Other Shoe" olarak adlandırılmıştır. 6. sezon fragmanına ve yaklaşık 4 dakikalık bir sahnesine aşağıdan göz atabilirsiniz.


Güncelleme | 19 Eylül 2016

Once Upon a Time 6. Sezon Yeni Fragmanı

Bu Yazı Toplam 5314 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM