Facebookta Paylaş Tweetle

Arrow 5. Sezon Fragmanı

Tarih
24 Tem 2016
Yazar

The CW kanalının DC Comics çizgi romanından uyarlanan süper kahraman temalı aksiyon serisi Arrow'un Comic Con panelinde beşinci sezon fragmanı yayınlandı.

Beşinci sezon onayını 11 Mart'ta alan dizinin prömiyer tarihi 5 Ekim 2016 olarak açıklanmıştır. Greg Berlanti tarafından hikaye edilen ilk bölümün senaryosu Marc Guggenheim ve Wendy Mericle ikilisi tarafından yazılmıştır. "Legacy" başlığını taşıyan ilk bölümün yönetmenliğini ise James Bamford yapmıştır. İkinci bölüm ise Speed Weed ve Beth Schwartz ikilisi tarafından kaleme alınmış ve "The Recruits" olarak adlandırılmıştır.

Sezonun ana döküm oyuncuları Stephen Amell (Oliver Queen/Green Arrow), David Ramsey (John Diggle/Spartan), Willa Holland (Thea Queen/Speedy), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak/Overwatch), Paul Blackthorne (Quentin Lance/Detective), Echo Kellum (Curtis Holt), Josh Segarra (Adrian Chase/Vigilante) ve John Barrowman (Malcolm Merlyn/Dark Archer) olarak açıklanmıştır.

Tekrarlanan rollerde ise Colton Haynes (Roy Harper/Arsenal), Rick Gonzalez (Jack Wheeler/Wild Dog), Madison McLaughlin (Evelyn Sharp/Artemis), Chad L. Coleman (Tobias Church), Tyler Ritter (Detective Malone) ve Carly Pope (Susan Williams) dizide görünecek isimlerdir. Ayrıca Stephen Amell'in eski rakibi, Amerikalı profesyonel güreşçi ve aktör Cody Rhodes ise sezonun özel konuk oyuncusu olarak açıklanmıştır.


Güncelleme | 21 Eylül 2016

Arrow'un Yaklaşık 6 Dakikalık 5. Sezon Ön Tanıtım Filmi Yayınlandı


Güncelleme | 16 Eylül 2016

Arrow 5. Sezon Tam Fragmanı


Güncelleme | 27 Ağustos 2016

Arrow 5. Sezon Yeni Fragmanı

Bu Yazı Toplam 1588 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM