Facebookta Paylaş Tweetle

The Flash 3. Sezon Fragmanı

Tarih
24 Tem 2016
Yazar

The CW kanalının süper kahraman serisi The Flash'ın Comic Con panelinde üçüncü sezon fragmanı yayınlandı.

11 Mart 2016 tarihinde  3. sezon için yenilenen dizinin başlama tarihi 4 Ekim 2016 olarak belirlenmiştir. Yeni sezonun ilk bölümü ise "Flashpoint" olarak adlandırılmıştır.

Sezonun ana karakter oyuncuları Grant Gustin (Barry Allen/The Flash), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Dr. Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon/Vibe), Keiynan Lonsdale (Wally West/Kid Flash), Tom Felton (Julian Dorn), Tom Cavanagh (Dr. Harrison "Harry" Wells) ve Jesse L. Martin (Detective Joe West) olarak açıklanmıştır.

Wentworth Miller (Leonard Snart), John Wesley Shipp (Jay Garrick/The Flash ve Henry Allen), Violett Beane (Jesse Quick), John Barrowman (Malcolm Merlyn/Dark Archer), Todd Lasance, Matt Letscher (Eobard Thawne/Reverse Flash) ve Michelle Harrison (Nora Allen) ise tekrarlayan rolleri ile dizide yer alacak isimlerdir.

Aynı evrende geçen kanalın diğer dizileri Supergirl, The Flash, Arrow ve DC's Legends of Tomorrow arasında ortak bölümler yayınlanacaktır. "Cisco Ramon/Vibe" karakterini canlandıran Carlos Valdes ve "Dr. Wells" olarak izlediğimiz Tom Cavanagh'ın bu sezon çok farklı karakterlerde izleyicilerin karşısına çıkacağı belirtilmiştir. "Vibe" bu sezon tam kostümü ile ekranlarda olacak. Başrol oyuncusu Grant Gustin sezonun kötü adamının bir meta-insan olmayabileceğini yaptığı röportajlarda ima etti. Ayrıca bu sezon Wally West'i "Kid Flash" olarak izleme fırsatı yakalamış olacağız.


Güncelleme | 23 Eyl 2016

The Flash 3. Sezon Fragmanı: "Run Devil Run"

Bu Yazı Toplam 1383 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM