Facebookta Paylaş Tweetle

DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon Fragmanı

Tarih
24 Tem 2016
Yazar

DC Comic çizgi roman serisinden uyarlanan The CW kanalının süper kahraman temalı aksiyon, bilim kurgu serisi DC's Legends of Tomorrow'un Comic Con panelinde ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

İkinci sezon onayını 11 Mart'ta alan gösterinin yeni sezon prömiyer tarihi 13 Ekim 2016 olarak açıklanmıştır.

Yeni sezonun ana karakter oyuncuları Victor Garber (Professor Martin Stein/Firestorm), Brandon Routh (Dr. Ray Palmer/The Atom), Arthur Darvill (Captain "Rip Hunter"), Caity Lotz (Sara Lance/White Canary), Franz Drameh (Jefferson "Jax" Jackson/Firestorm), Dominic Purcell (Mick Rory/Heat Wave), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe/Vixen) ve Nick Zano (Dr. Nate Heywood/Citizen Steel) olarak açıklanmıştır.

Wentworth Miller (Leonard Snart), Patrick J. Adams (Rex Tyler) ve John Barrowman (Malcolm Merlyn/Dark Archer) ise tekrarlayan rolleri ile dizide görünecek isimlerdir.

Senaryosu Greg Berlanti, Chris Fedak, Marc Guggenheim ve Phil Klemmer tarafından yazılan, çekimleri Dermott Downs tarafından yapılan ilk bölüm başlığı "Out of Time" olarak açıklanmıştır. İkinci bölüm ise "The Justice Society of America" olarak adlandırılmıştır. Yönetmenliğini Michael Grossman yapmış, senaryosunu ise Chris Fedak & Sarah Nicole Jones ikilisi yazmıştır.

Bu sezon Maisie Richardson-Sellers'in (The Originals, Of Kings and Prophets) canlandırdığı "Amaya Jiwe/Vixen" ve Nick Zano'nun (90210, Minority Report) oynadığı "Dr. Nate Heywood/Citizen Steel" isimli iki yeni karakter diziye dahil edilmiştir. Kahramanlarımız yeni bir kötü adam ile çarpışacak ve hain yavaş yavaş ortaya çıkacaktır.


Güncelleme | 13 Ekim 2016

DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon 1. Bölüm Sneak Peak


Güncelleme | 7 Ekim 2016

DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon Tam Fragmanı


Güncelleme | 01 Eylül 2016

Legends of Tomorrow 2. Sezona Ait Bir Fragman Daha Yayınladı

Bu Yazı Toplam 1874 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM