Facebookta Paylaş Tweetle

Finding Carter’e 12 Bölüm Takviye Yapıldı

Tarih
22 May 2015
Yazar

Finding Carter’e 12 Bölüm Takviye Yapıldı

MTV kanalı Emily Silver tarafından oluşturulan Terri Minsky tarafından geliştirilen gençlik draması Finding Carter için ekstra 12 bölüm sipariş verdi. Bu durumda dizinin 2. sezonu 24 bölüme çıkarılmış oldu.

Kathryn Prescott, Cynthia Watros, Alexis Denisof, Anna Jacoby-Heron, Zac Pullam ve Alex Saxon'un oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi ilk sezon 12 bölüm olarak ekranlara geldi.

31 Mart'ta 2. sezon prömiyerini yapan dizi geçtiğimiz pazartesi MTV tarafından 12 bölüm daha sipariş edilerek 24 bölüme çıkarıldı. Haberi dizi oyuncularından Alex Saxon Youtube üzerinden duyurdu. Bu durum dizi takipçileri tarafında "3. sezon" olacak mı?" paniğine yol açtı. Ancak henüz bu konuda bir açıklama olmayıp sezon sonunda durum netleşecektir.

Dizinin yapımcı koltuğunda Terri Minsky, Deborah Spera, Maria Grasso, Alexander A. Motlagh gibi isimler yer alıyor. Atlanta ve Georgia'da çekimleri yapılıyor ve bölümleri 42 dakikadan oluşuyor.

Carter Stevens / Lyndon Wilson (Kathryn Prescott) katıldığı bir partide polis baskınına uğrar ve geçmişi ile ilgili gerçekleri öğrenir. Anne bildiği kadın, aslında onu 3 yaşındayken kaçıran bir suçludur. Gerçek ailesine teslim edilen Carter bir müddet sonra yeniden onu yetiştiren annesini bulmaya karar verir.

Cynthia Watros Elizabeth Wilson olarak ve Alexis Denisof David Wilson karakteri ile Carter'in biyolojik anne ve babası rollerinde oynuyorlar. Anna Jacoby-Heron ise ikiz kardeşi Taylor Wilson karakterini canlandırıyor.

Bu Yazı Toplam 1260 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM