Facebookta Paylaş Tweetle

Blue Bloods 6. Sezon Onayı Aldı

Tarih
22 May 2015
Yazar

Blue Bloods 6. Sezon Onayı Aldı

2010 yılından beri ekranlarda olan CBS'nin polisiye, dram dizisi Blue Bloods 6. sezon onayı aldı.

The Sopranos'un iki yazarı, Emmy ve Altın Küre ödüllü senarist Robin Green ve Emmy ödüllü Mitchell Burgess'in dizisi 6. sezon yeni bölümleri ile tekrar ekranlarda olacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou ve Tom Selleck yer alıyor. Altın Küre ve Emmy Ödüllü aktör Tom Selleck, bir döneme damgasını vuran Magnum P.I. dizisi ile gönülleri fethetmiştir.

Şu ana kadar 111 bölümü yayınlanmış olan dizi en son sezon finalini 1 Mayıs 2015 tarihinde yaptı. Sezonları 22 bölümden oluşan dizinin sadece 3. sezonu 23 bölüm olarak yayınlandı. Sezon başına ortalama 12-13 milyon izleyiciyi ekran başına toplayan Blue Bloods, ilk sezonundan bu yana %8 artış elde etti.

Dizinin yapımcılığında yine Robin Green ve Mitchell Burgess'in imzası var. Leonard Goldberg, Michael Cuesta, Fred Keller, Jane Raab ve David Barrett'te yapımcılığa katkıda bulunan diğer isimler.

Çekimleri New York'ta gerçekleştirilen dizinin ortalama yayın süresi 45 dakika sürmektedir.

 

Diziyi kısaca özetlemek gerekirse:

Tom Selleck dizide New York Emniyet Müdürü Frank Reagan karakterini oynamaktadır. Büyük oğlu Danny Reagan karakterini ise Donnie Wahlberg canlandırmaktadır. Irak savaşı gazisi Danny evli ve işinde uzman bir dedektiftir. Bazen çizgiyi ve prosedürü aşan farklı çalışma yöntemleri onu belaya sürüklemektedir.

Bridget Moynahan ise ailenin tek kızı ve savcı yardımcısı olan Erin Reagan olarak rol almaktadır. Boşanmış ve çocuğu olan bir annedir. Kardeşlerine ve babasına kanunların tanıdığı sınırlar çerçevesinde kalmaları için yol göstermektedir.

Küçük erkek kardeş Jamie Reagan (Will Estes) ise Harvard Hukuk Fakültesi mezunu genç bir polis memurudur. Babası gibi siyasete ılımlı olan Jamie, hukuk alanındaki parlak geleceğine sırt çevirerek aile geleneği olan meslekte kendine bir yön çizer. Babasının bile haberinin olmadığı gizli bir polis soruşturmasının parçası olmak istemesiyle birlikte hem Jamie'nin hayatı altüst olacak, hem de ailenin ismi lekelenme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır.

Bu Yazı Toplam 1379 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM