Facebookta Paylaş Tweetle

Elementary 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
22 May 2015
Yazar

Elementary 4. Sezon Onayı Aldı

Geçtiğimiz hafta 3. sezon finalini yapan CBS kanalının suç draması Elementary 4. sezon onayı almayı başardı. Sherlock Holmes'un yazarı Sir Arthur Conan Doyle'nin bir başka eseri olan Elementary, Robert Doherty tarafından Tv'ye uyarlandı.

24 Bölümlük sezonlar halinde yayınlanan Elementary ilk kez 27 Eylül 2012 tarihinde izleyicileri ile buluştu. Tv eleştirmenleri tarafından olumlu dereceler elde eden dizi aday gösterildiği ödüllerden beşini kazandı. Birinci sezon prömiyeri 13,41 milyon izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizi 3. sezon yaklaşık yarı yarıya düşüş yaşadı ve prömiyeri 7,57 milyon seyirci toplayabildi.

Başrollerini Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Aidan Quinn ve Jon Michael Hill'in paylaştığı dizinin çekimleri New York'ta yapılmaktadır. Bir zamanlar Angelina Jolie ile evlenip 3 yıl sonra boşanan Jonny Lee Miller en son Emma dizisinde canlandırdığı Mr. Knightley karakteri ile hatırlanmaktadır. Çin asıllı aktris Lucy Liu ise Charlie'nin Melekleri, Chicago, Kill Bill gibi önemli filmlerde oynamış Emmy Ödüllerine aday gösterilmiştir.

Dizi de Sherlock Holmes olarak Jonny Lee Miller karşımıza çıkıyor. Eski bir uyuşturucu bağımlısıdır ve New York Polis Teşkilatı'nda yardımcı danışman olarak görev yapmaktadır. Tedavi maksatlı İngiltere'den New York'a gelmiştir ancak New York'ta yaşanan suçlar daha çok ilgisini çekmiş ve orada kalmıştır.

Eski bir cerrah olan Dr. Joan Watson (Lucy Liu) Sherlock'un rehabilitasyonuna yardımcı olması için Sherlock'un babası tarafından işe alınmıştır. Gün içerisinde Sherlock ile ilgilenmekte suçları çözmesi içinde yardımcı olmaktadır.

Bu Yazı Toplam 2114 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM