Facebookta Paylaş Tweetle

Victoria Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
31 Tem 2016
Yazar

Victoria Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

İngiliz yazar ve yapımcı Daisy Goodwin tarafından oluşturulan 'Victoria' ITV kanalının yaklaşan dönem draması dizilerinden biridir.

Goodwin ile birlikte Dan McCulloch ve Damien Timmer yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Sınırlı sayıda üretilen gösteri sekiz bölümlük mini dizi olarak planlanmıştır.

Doctor Who dizisinde "Clara Oswald" karakterini canlandıran İngiliz aktris Jenna Coleman'ın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Tom Hughes (Sex & Drugs & Rock & Roll, Silk), Eve Myles (Torchwood), Tommy Knight (Doctor Who, Waterloo Road, Glue), Rufus Sewell (The Man in the High Castle), David Oakes (Endeavour), Peter Firth (Dickensian), Paul Rhys (Luther), Catherine Flemming, Nichola McAuliffe, Daniela Holtz, Nigel Lindsay (Rome) ve Alice Orr-Ewing rol almaktadır.

Jenna Coleman'ın Kraliçe Victoria karakterini canlandırdığı dizide, tarihin en ilginç ve etkili hükümdarlarından olan Victoria'nın 18 yaşında tahta çıkışı, Prens Albert (Tom Hughes) ile olan ilişkisi ve erken yaşamı konu edilecektir.

Bu Yazı Toplam 4963 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM