Facebookta Paylaş Tweetle

Insecure Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
31 Tem 2016
Yazar

Insecure Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Issa Rae ve Larry Wilmore tarafından oluşturulan 'Insecure' HBO kanalının yakında gösterime girecek sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

Rolling Stone’un Amerika’nın en komik yirmi üç insanından biri olarak seçtiği YouTube yıldızı Issa Rae'nin başrolünü paylaştığı komedi serisi, Afrika kökenli Amerikan vatandaşı iki arkadaşın dostluklarını, deneyimlerini ve ırkçılık karşısında yaşadıkları sıkıntıları konu edinmektedir. İlk sezonu sekiz bölüm olarak planlanan dizi yarım saatlik bölümler halinde yayınlanacaktır. Üretimi ise 3 Arts Entertainment şirketi tarafından yapılmaktadır.

Başrollerde ayrıca Yvonne Orji, Mason McCulley (Westworld), Sujata Day (Larry & Lucy), Jay Ellis (The Game), Lisa Joyce (Billy & Billie), Wade Allain-Marcus, Neil Brown Jr., Kathreen Khavari (Big Little Lies), Heather Mazur (Awkward) ve Ivan Shaw rol almaktadır.

Sarah Jessica Parker'ın yeni komedi dizisi "Divorce" ile aynı gün başlayağı açıklanan dizinin prömiyer tarihi 9 Ekim 2016 Pazar olarak duyurulmuştur.

Bu Yazı Toplam 3521 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM