Facebookta Paylaş Tweetle

The Kettering Incident Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
31 Tem 2016
Yazar

The Kettering Incident Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

'The Kettering Incident' Avustralya kanalı Showcase'de bu ay gösterime giren gizem ve drama türündeki dizilerden biridir.

Victoria Madden (K-9, The Bill) ve Vincent Sheehan (Laid, Animal Kingdom) ikilisi tarafından oluşturulan dizinin İngiltere'de ki yayın hakları BBC Worldwide kanalına aittir. Louise Fox (Broadchurch, Camelot, Fast Forward), Cate Shortland ve Andrew Knight (Fast Forward) senaryo gelişimine katkıda bulunan isimlerdir. "Secret City" ve "Wentworth" dizi projeleri ile bilinen Penny Win'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Rowan Woods (Spartacus: Blood and Sand) ve Tony Krawitz oturmaktadır. Bölümleri ortalama 60 dakika süren gösterinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşmaktadır.

Başrollerini "The Night Manager" dizisinde canlandırdığı "Jed Marshall" karakteri ile başarılı bir performans sergileyen Avustralyalı aktris Elizabeth Debicki ve Logie ödüllerinde "En İyi Erkek Oyuncu" dalını kazanan Matthew Le Nevez (Love Child) paylaşmaktadır. Kadroda ayrıca Henry Nixon, Anthony Phelan (Wanted, Home and Away), Damon Gameau (How I Met Your Mother), Alison Whyte (Satisfaction), Katie Robertson, Kris McQuade (Wentworth, Home and Away), Marcus Hensley, Nathan Spencer, Brad Kannegiesser ve Matthew Burton rol almaktadır.

Tazmanya'nın Kettering kasabasında yaşayan Anna Macy (Elizabeth Debicki) henüz 14 yaşındayken gizemli bir olay yaşar. En yakın arkadaşı Gillian Baxter ile oynarken, Kettering'in dışındaki ormanlarda garip ışıklar görür ve yasak bölgeye giderler. Sekiz saat sonra Anna dehşet içinde ve vücudu kanla kaplı olarak kasaba sakinleri tarafından bulunur. Arkadaşı Gillian ise bilinmeyen bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Olayın şoku ile kasabayı terkeder ve aradan on beş yıl geçtikten sonra bu garip olayın sırrını çözmek için geri döner. Ancak geçmişte yaşanan bu olay ile kasaba halkı tarafından Anna'ya şüpheli gözü ile bakılmaktadır. Geri dönmesi ile birlikte başka bir kızın da ortadan kaybolması tüm dikkatleri üzerine çeker ve kasabada karmaşaya sebep olur.

Bu Yazı Toplam 2617 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM