Facebookta Paylaş Tweetle

Berlin Station Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
01 Ağu 2016
Yazar

Berlin Station Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Modern casus drama serisi 'Berlin Station' Epix kanalının 16 Ekim 2016 tarihinde prömiyerini yapacak yeni dizilerinden biridir.

Casus romanları ile bilinen Amerikalı yazar Olen Steinhauer tarafından oluşturulan dizide ayrıca Belçikalı yönetmen Michaël Roskam ve Brad Winters (Kings) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ise Paramount Television ve Anonymous Content şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Başrolünü "Hobbit" filmi ile yıldızı parlayan Richard Armitage'in (Hannibal, Robin Hood, Spooks) paylaştığı dizide ayrıca Emmy ödüllü aktör Richard Jenkins (The Visitor, Olive Kitteridge), Rhys Ifans (Elementary), Michelle Forbes (The Returned, Powers, Chicago Fire, The Killing, True Blood, Prison Break), Leland Orser (ER), Tamlyn Tomita (Teen Wolf, Chasing Life), Richard Dillane (Casualty), Bernhard Schütz ve Rameez Siddiqui rol almaktadır. Ayrıca Berlin doğumlu Türk aktör Kerem Can "Faisal Al Fakeeh" isimli bir Suudi ajanı canlandıracak ve iki bölüm dizide görünecektir.

21 Mayıs 2015 tarihinde kanal tarafından 10 bölüm sipariş verilen dizinin başlama tarihi 16 Ekim 2016 olarak açıklanmıştır. İlk iki bölümün yönetmenliğini "Yabancı Dilde En İyi Film Oscar'ı" ve "César En İyi Yabancı Film Ödülü" adaylığı bulunan Michaël Roskam (The Drop, Rundskop, Carlo) yapmıştır. Dizinin üretimine 2015 Kasım ayında Berlin'de başlanmıştır.

"Berlin Station" CIA'in Berlin ofisine gelen ajan Daniel Meyer/Miller (Richard Armitage) etrafında döner. Meyer'in görevi Thomas Shaw adındaki ünlü ihbarcıdan bilgi temin etmek ve İstihbarat sızıntısının kaynağını ortaya çıkarmaktır.

Bu Yazı Toplam 5494 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM