Facebookta Paylaş Tweetle

High Maintenance Konusu - Tanıtım (Dizi 2012)

Tarih
01 Ağu 2016
Yazar

High Maintenance Konusu - Tanıtım (Dizi 2012)

Video paylaşım sitesi Vimeo'dan HBO'ya transfer olan 'High Maintenance' 16 Eylül 2016 tarihinde prömiyerini yapacak komedi dizilerinden biridir.

Katja Blichfeld ve eşi Ben Sinclair tarafından oluşturulan web serisi, 2012 yılından beri Vimeo'da toplam altı sezon on dokuz bölüm yayınlanmış, HBO kanalına transfer olmuştur. TV'de yayınlanacak ilk sezonu altı bölüm olarak planlanmıştır. Başlama tarihi ise 16 Eylül 2016 olarak açıklanmıştır.

Vimeo'da yayınlanan her bölüm ortalama 1.000$ bütçe ile çekilmekteydi. 2014 Haziran ayından itibaren Vimeo sitesi çekilecek bölümlere mali destek vereceğini duyurdu. Video kanalı altı bölümü finanse etti. Çekilen üç bölüm 11 Kasım 2014 tarihinde, kalan üç bölüm ise 5 Şubat 2015 tarihinde yayınlandı.

Ben Sinclair ve ortak yaratıcısı Katja Blichfeld'in başrolünü paylaştığı seride Dan Stevens, Hannibal Buress, Max Jenkins, Yael Stone ve Michael Cyril Creighton çeşitli bölümlerde rol almıştır.

Dizide, Brooklyn'de yaşayan ve marijuana satarak geçimini sağlayan "The Guy"ın (Ben Sinclair) hikayesi anlatılmaktadır. Oldukça arkadaş canlısı bir havası olan The Guy'ın her bölüm birbirinden farklı müşterileri ile olan ilişkisi konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 3697 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM