Facebookta Paylaş Tweetle

Queen Sugar Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
02 Ağu 2016
Yazar

Queen Sugar Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Natalie Baszile'ın aynı isimli romanından uyarlanan 'Queen Sugar' OWN kanalının yaklaşan drama türündeki yeni dizilerinden biridir.

Dizinin ortak yaratıcılığı Ava DuVernay (Selma), Oprah Winfrey (Selma, Greenleaf) ve Melissa Carter (Mistresses) tarafından yapılmıştır. Üretimi Warner Horizon Television Harpo Productions şirketi tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 42 dakika sürmektedir.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Rutina Wesley (True Blood), Dawn-Lyen Gardner (Star Wars: The Clone Wars, Heroes, Unforgettable), Kofi Siriboe (Awkward), Tina Lifford (Scandal, Parenthood), Omar Dorsey (Aquarius, Ray Donovan), Dondre Whitfield (Mistresses, Hidden Hills), Bianca Lawson (Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, Rogue, Teen Wolf), Timon Kyle Durrett (Heroes), Greg Vaughan (General Hospital, 90210), Nicholas L. Ashe, Ethan Hutchison ve Marycarmen Lopez olarak sıralanmaktadır. Ayrıca dizinin yaratıcılarından Oprah Winfrey yinelenen bir rol ile gösteride yer alacaktır.

6 Eylül 2016 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan dizi daha başlamadan ikinci sezon onayını almıştır. İlk sezon toplam 13 bölümden oluşacaktır. Çekimleri ise ABD'nin Louisiana ve Los Angeles şehirlerinde yapılmaktadır.

Dizi, bir aile trajedisi sonrası bir araya gelen ve 800 dönümlük bir şeker kamışı çiftliğini işleten Nova Bordelon (Rutina Wesley) ve Charley Bordelon (Dawn-Lyen Gardner) isimli iki kız kardeşin karmaşık hayatlarının mücadelesini anlatır.

Bu Yazı Toplam 5632 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM