Facebookta Paylaş Tweetle

Eyewitness Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
04 Ağu 2016
Yazar

Eyewitness Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Shades of Blue'nun yaratıcısı Adi Hasak tarafından oluşturulan 'Eyewitness' USA Network'un yaklaşan suç, gerilim ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Hasak ile birlikte Norveçli yazar ve yönetmen Jarl Emsell Larsen (Øyevitne) ve Scott Peters (The 4400) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Jarl Emsell Larsen'in yazdığı ve yönettiği "Øyevitne" isimli 2014 yapımı Norveç dizisinden uyarlanmıştır. Norveç ve İsveç kanallarından gösterilen orjinal seri altı bölümden oluşmaktadır. Norveçli aktris Anneke Von Der Lippe dizide gösterdiği performans ile Uluslararası Emmy Ödülü'ne layık görülmüştür.

Çekimleri tek kamera ile Parry Sound ve çevresinde yapılan dizinin üretimi Universal Cable Productions şirketi tarafından yapılmaktadır. İlk iki bölümün yönetmenliğini Catherine Hardwicke (Hell on Wheels, Thirteen) yapmıştır. 2016 Ocak ayında 10 bölüm sipariş verilmiş ve ilk bölüm gösterim tarihi 16 Ekim 2016 Pazar olarak açıklanmıştır.

Oyuncu kadrosundaki isimler Julianne Nicholson (Masters of Sex, Boardwalk Empire, Law & Order: Criminal Intent, Conviction), Tyler Young (Empire), James Paxton (Term Life), Gil Bellows (Ascension, 11.22.63, The Agency), Warren Christie (Motive, Zoo, Chicago Fire), Amanda Brugel (Orphan Black), Mercedes Morris (Between), Rainbow Francks (Defiance), Matt Murray (Rookie Blue, Kevin from Work), Carlyn Burchell, Katie Douglas (Defiance) ve Tattiawna Jones (Strange Empire, 19-2) olarak sıralanmaktadır.

İki gay arkadaş birgün ormandaki kulübede gizlice buluştuklarında korkunç bir cinayet sahnesine tanık olurlar ve canlarını zor kurtararak olay yerinden kaçarlar. Hem ilişkilerinin açığa çıkmasından hem de katil tarafından bulunmak korkusu ile bir süre sessiz kalırlar. Ancak şahit oldukları bu korkunç olayı sonsuza kadar saklayamayacaklarını idrak ederek olayın iç yüzünü araştırmaya başlarlar.

Bu Yazı Toplam 11061 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM