Facebookta Paylaş Tweetle

Chicago Justice Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
04 Ağu 2016
Yazar

Chicago Justice Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Birçok başarılı projeye imza atmış Amerikalı yapımcı Dick Wolf tarafından oluşturulan 'Chicago Justice' NBC kanalının yaklaşan hukuk draması türündeki dizilerden biridir.

69 yaşındaki yapımcı Law & Order, Law & Order: Special Victims Unit, Chicago PD, Chicago Med, Chicago Fire, Law & Order: Criminal Intent, Conviction gibi dizi çalışmaları ile bilinir. Matt Olmstead, Derek Haas, Michael Brandt, Michael S. Chernuchin, Peter Jankowski ve Arthur W. Forney yönetici yapımcı olarak dizide görev almaktadır. Chicago P.D.'nin spin-off projesi olarak oluşturulan dizinin üretimi ise Wolf Films ve Universal Television şirketleri tarafından yapılmaktadır. 12 Mayıs 2016 tarihinde Chicago PD'nin ardından yayınlanan pilot bölüm sonrası NBC diziye tam sezon onayını verdi.

Oyuncu kadrosunda rol alan ve şu ana kadar açıklanan isimler Joelle Carter (Chicago P.D., Scandal), Philip Winchester (Chicago P.D., The Player, Strike Back, 24: Live Another Day, Fringe), Nazneen Contractor (Heroes Reborn, Covert Affairs), Ryan-James Hatanaka (Chicago P.D.), Joelle Carter (Justified, Scandal) ve Carl Weathers (Arrested Development, Chicago P.D.,Colony) olarak sıralanmaktadır.

"Chicago Justice" devletin savcı, avukat ve müfettişlerinden oluşan ve korkusuzca adaleti sağlamak için çalışan bir ekibi merkezine almaktadır.


Güncelleme | 23 Ocak 2017

Chicago Justice İlk Bakış Fragmanı

Bu Yazı Toplam 3683 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM