Facebookta Paylaş Tweetle

Marlon Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
04 Ağu 2016
Yazar

Marlon Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Amerikalı komedyen ve senarist Christopher Moynihan (Man Up!) tarafından oluşturulan 'Marlon' NBC kanalının yaklaşan komedi türündeki dizilerinden biridir.

Meg Deloatch, Marlon Wayans, Billy Riback, Andy Ackerman ve Rick Alvartez'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin üretimi Universal Television, Bris Entertainment, Baby Way Productions ve 3 Arts Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır. Çoklu kamera sistemi ile çekilen bölümlerin ortalama uzunluğu 30 dakika sürmektedir.

Diziye adını veren ve aynı zamanda yapımcısı olan ABD'li komedyen Marlon Wayans'ın (Legit, Childrens Hospital, Waynehead) başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Essence Atkins (Mr. Box Office), Bresha Webb (Truth Be Told), Diallo Riddle (Silicon Valley), Notlim Taylor, Amir O'Neil, Mikal Kartvedt, Mason McCulley (Insecure), Christina Moore (90210, True Blood) ve Evan O'Brien (General Hospital) rol almaktadır.

Marlon Wayans'ın hayatından kurgulanan dizi, kendisini eski eşinden olan iki çocuğuna adamış, yeterince olgunlaşmamış bir baba ve Marlon ailesinin eğlenceli hayatlarını anlatmaktadır.

Bu Yazı Toplam 2457 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM