Facebookta Paylaş Tweetle

Ransom Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
04 Ağu 2016
Yazar

Ransom Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

David Vainola tarafından yaratılan ve üretilen 'Ransom' uluslararası ortak yapımı olan gerilim, drama türündeki dizilerden biridir.

Kanada, Fransa, ABD ve Almanya ortak yapımı olan dizi Amerika'da CBS, Almanya'da RTL, Kanada'da Global, Fransa'da ise TF1 kanalında yayınlanacaktır. Vainola ile birlikte Frank Spotnitz, Jennifer Kawaja, Julia Sereny, Valerie Pechels ve Odile McDonald yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekim yeri Toronto olan dizinin üretimi ise Entertainment One TV ve Corus Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır. 6 Haziran 2016 tarihinde 13 bölümlük sipariş verilmiştir.

Başrolünü İngiliz aktör Luke Roberts'ın (Black Sails, Game of Thrones) paylaştığı dizide ayrıca kanadalı aktris Nazneen Contractor (Heroes Reborn, Castle, 24), Brandon Jay McLaren (Slasher, Falling Skies), Sarah Greene (Penny Dreadful, Vikings, Rebellion), Christian Bako (Nikita, Defiance, Shadowhunters), Alex Carter (Recovery Road, Burn Notice), Ethan Pugiotto ve Claire Rankin (Good Witch, Rogue, Damien) rol almaktadır.

Konusu

Dizi, dünyanın en tehlikeli kaçırılma olaylarını araştıran, kriz durumunda fidye durumlarını çözme ve rehine müzakeresi konusunda uzmanlaşmış Eric Beaumon (Luke Roberts) ve ekibini izler. İnsan davranışlarını çözme konusunda uzmanlaşmış olan Beaumon, dünyanın en tehlikeli suçluları ile karşı karşıya kalsa dahi şiddete başvurmayı reddeden, sezgisel içgüdüleri ile hareket eden bir kişiliğe sahiptir.

Bu Yazı Toplam 5605 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM