Facebookta Paylaş Tweetle

Crisis in Six Scenes Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Tarih
08 Ağu 2016
Yazar

Crisis in Six Scenes Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Usta aktör, senarist ve yönetmen Woody Allen'ın yazdığı, yönettiği ve başrolünü paylaştığı 'Crisis in Six Scenes' Amazon kanalının yaklaşan komedi dizilerinden biridir.

Erika Aronson'un da yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin yapımcılığını Helen Robin üstlenmektedir. Dizinin üretimi Amazon Studios ve Gravier Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır. Yarım saatlik altı bölüm olarak ekranlara gelecek olan dizi tek sezondan oluşacaktır. Yayın tarihi 30 Eylül 2016 olarak açıklanmıştır. ABD ile birlikte Almanya ve İngiltere'de de eş zamanlı gösterimi yapılacaktır.

Woody Allen ile birlikte oyuncu kadrosunda Miley Cyrus (Hannah Montana, Two And A Half Men), Elaine May, John Magaro (Orange Is the New Black, The Good Wife), Rachel Brosnahan (House of Cards), iki kez Emmy ödülü kazanan aktris Becky Ann Baker (Girls, Freaks and Geeks), Michael Rapaport (Prison Break, Public Morals), Margaret Ladd (Falcon Crest), Joy Behar, Rebecca Schull (Chasing Life, Wings), David Harbour (Stranger Things, The Newsroom) ve Christine Ebersole (Sullivan & Son) rol almaktadır.

Dizi, 1960 Amerikasının çalkantılı dönemlerinde orta sınıf bir ailenin etrafında dönen olayları anlatan bir komedi dizisi olarak tasvir ediliyor.

Bu Yazı Toplam 2608 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM