Facebookta Paylaş Tweetle

The Odd Couple 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
24 May 2015
Yazar

The Odd Couple 2. Sezon Onayı Aldı

CBS'nin bu sene gösterime giren yeni sitcom dizisi The Odd Couple 2. sezon onayı aldı. 1965 Yılında Amerikalı ünlü oyun yazarı Neil Simon tarafından yazılan The Odd Couple bu güne kadar defalarca beyazperdeye, Tv'ye ve tiyatroya uyarlandı.

Yeni versiyon The Odd Couple ise Matthew Perry tarafından uyarlandı. Yapımcılığına da ortak katkıda bulunan Matthew Perry aynı zamanda Thomas Lennon ile birlikte dizinin başrol oyuncusu. Dizinin ortak yapımcılığını Tannenbaum Company ve Timberman-Beverly Productions şirketleri üstleniyor.

Emmy Ödülü adaylığı da bulunan Matthew Perry, Friends dizisinde canlandırdığı Chandler Bing karakteriyle hatırlanır. Thomas Lennon ise birçok filmde yer almasına rağmen daha çok yazar ve yapımcı kimliği ile ön plana çıkar.

Dizide ayrıca Lindsay Sloane, Yvette Nicole Brown ve Wendell Pierce rol alıyor. Ortalama 22 dakikalık bölümlerden oluşan dizinin tema müziği ünlü trompetçi Neal Hefti tarafından çalınıyor.

Eleştirmenler tarafından pek beğenilmeyen ve olumsuz dereceler elde eden dizi buna rağmen oldukça başarılı izlenme oranları elde etmiş. İlk sezonu bölüm başına 11,28 milyon izleyiciyi ekranlara bağlamış.

Dizi, aynı evde yaşayan kırk yaşlarına gelmiş iki erkeğin modern hayat dertlerini, bekarlık maceralarını konu ediniyor. Matthew Perry pasaklı ve vurdumduymaz Oscar Madison karakterini canlandırırken Thomas Lennon düzen hastası, titiz Felix Unger olarak karşımıza çıkıyor.

İlk sezonu 12 bölümden oluşan dizinin ikinci sezonu 2016 ilkbaharında izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 1631 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM