Facebookta Paylaş Tweetle

Godless Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

Tarih
19 Ağu 2016
Yazar

Godless Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

ABD'li senarist, yazar ve yönetmen Scott Frank tarafından oluşturulan, yönetilen ve senaryosu kaleme alınan 'Godless' Netflix'in yaklaşan drama dizilerinden biridir.

Oscar ödüllü film yönetmeni Steven Soderbergh (Traffic, The Girlfriend Experience, The Knick, Red Oaks) dizinin ortak yaratıcısıdır. İkili ile birlikte Casey Silver'ın (Leatherheads) yönetici yapımcı olarak görev aldığı dizide Michael J. Malone yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekimler Santa Fe ve New Mexico'da yapılmaktadır. Her bölümü yaklaşık bir saat sürecek olan dizi toplam altı bölümden oluşacaktır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Emmy ödüllü Amerikalı aktör Jeff Daniels (The Newsroom), BAFTA ödüllü İngiliz aktör Jack O'Connell (Skins, The Runaway, The Bill), Michelle Dockery (Downton Abbey, Good Behavior), Scoot McNairy (Halt and Catch Fire, Bones), Thomas Brodie Sangster (Game of Thrones), Emmy ödüllü aktris Merritt Wever (Nurse Jackie, The Walking Dead), Jeremy Bobb (Elementary, The Knick, Hostages), Kayli Carter, Tess Frazer, Whitney Able ve Samantha Soule olarak sıralanmaktadır.

Konusu

1884 yılında geçen dizi, Batı'ya terör estiren Roy Goode (Jack O'Connell) isimli tehlikeli bir haydutu ve onu yakalamaya çalışan eski ortağı Frank Griffith'i (Jeff Daniels) merkezine alıyor. Roy, Alice Fletcher'in (Michelle Dockery) çiftliğinde gizlenerek sağlığına kavuşmaya çalışırken, Frank kendini tamamen kadınlardan oluşan La Belle isimli sakin bir kasabada bulur. Geçimini madencilikle kazanan kasabanın tüm sağlıklı erkekleri bir maden kazası sonrası ölmüştür.

Bu Yazı Toplam 3097 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM