Facebookta Paylaş Tweetle

Ozark Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
19 Ağu 2016
Yazar

Ozark Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Bill Dubuque (The Judge) tarafından oluşturulan ve senaryosu kaleme alınan 'Ozark' Netflix'in yaklaşan drama türündeki dizilerinden biridir.

2016 yapımı "The Accountant" filminin senaryosunu yazan Bill Dubuque yine 2016 yapımı "The Headhunter's Calling" başlıklı filmin senaristi ve yapımcısı olarak bilinir. "Arrested Development" dizisi ile öne çıkan, Altın Küre ödüllü, ABD'li aktör Jason Bateman hem başrol oyuncusu hem de yönetmeni olarak dizide hizmet vermektedir. İkili ile birlikte Harry Potter filmlerindeki "Arthur Weasley" rolü ile bilinen İngiliz oyuncu ve komedyen Mark Williams ve Chris Mundy'de (Hell on Wheels, Criminal Minds) yönetici yapımcı olarak dizide görev almaktadır. Chris Mundy aynı zamanda dizinin showrunner koltuğunda oturan isimdir.

2017 yılının ikinci yarısında yayınlanması planlanan dizinin ilk sezonu, her biri yaklaşık bir saatten oluşacak on bölümden oluşacaktır. Üretimi ise Media Rights Capital şirketi tarafından yapılmaktadır.

Bateman ile birlikte oyuncu kadrosunda üç kez Oscar'a aday gösterilmiş (kazanamadı), Emmy ödülü sahibi Amerikalı oyuncu Laura Linney (The Big C, John Adams), Lyon Beckwith, Justin Randell Brooke (Halt and Catch Fire), Christian Chamberlin (Banshee), Anthony Collins (The Red Road), Timothy Douglas Perez (Powers, The Red Road), Clayton Rohner (Day Break), Jared Simon (Game of Silence) ve Mariana Paola Vicente (American Horror Story) rol almaktadır.

Konusu

Kırsal Missouri bölgesinde çekimleri yapılan dizide uyuşturucu, kara para aklama gibi konuların yer aldığı karanlık ve tehlikeli bir dünyayı izleyeceğiz. Meksikalı bir uyuşturucu lorduna borcunu ödemek zorunda olan Marty Bird (Bateman) eşi Wendy (Laura Linney) ile birlikte Missouri'de ki bir sayfiye evine taşınır ve olaylar şekillenmeye başlar.

Bu Yazı Toplam 11017 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM