Facebookta Paylaş Tweetle

Downward Dog Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
19 Ağu 2016
Yazar

Downward Dog Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Animal Media Group'un web serisinden TV'ye uyarlanan 'Downward Dog' ABC kanalının 2017 yılında gösterime girecek komedi türündeki dizilerinden biridir.

2015 yılının Eylül ayında pilot bölümü sipariş edilen diziye 12 Mayıs 2016 tarihinde kanal tarafından tam sezon onayı verilmiştir. Dizinin yaratıcılığı senarist ve yönetmen Samm Hodges (Seven Days) ile birlikte Michael Killen ikilisi tarafından yapılmıştır. Sam Hodges ayrıca dizide "Martin" isimli köpeğin seslendirmesini yapmaktadır. Jimmy Miller, Sam Hansen, Kathy Dziubek, Kat Likkel ve John Hoberg'de ikili ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev alan isimlerdir. Üretimi ise ABC Studios, Mosaic Media Group, Animal Media Group ve Legendary Television şirketleri tarafından yapılmaktadır. Tekli kamera sistemi ile çekimleri yapılan gösterinin bölümleri ortalama 30 dakika sürmektedir.

Fargo'nun ilk sezonunda kasaba polisi "Molly Solverson" karakterini canlandıran Allison Tolman'ın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Lucas Neff (Raising Hope), Barry Rothbart, Kirby Howell-Baptiste (Lady Time), Mark St. Cyr (Doomsday), Layla Cushman (Outsiders), DaJuan Johnson (Bosch, General Hospital), Rachna Khatau (Baby Daddy), Rachel Vallozzi, Joe Fishel (Outsiders, House of Cards), Richard C. Fishel ve Daniel James (Outsiders) rol almaktadır.

Konusu

Nan (Allison Tolman) sevgilisi Jason'dan (Lucas Neff) ayrılır ve altı yıldır çalıştığı, çok sevdiği işinde istediği başarıyı yakalayamaz. Bir anda evinde filozof köpeği Martin ile yapayalnız kalır. Konuşabilme yeteneğine sahip olan Martin, Nan'ı mutlu etmek için elinden geleni yapar.

Bu Yazı Toplam 2434 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM