Facebookta Paylaş Tweetle

Survivor's Remorse 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
24 Ağu 2016
Yazar

Survivor's Remorse 4. Sezon Onayı Aldı

Starz üçüncü sezonu devam eden komedi serisi Survivor's Remorse için dördüncü sezon onayını verdi.

ABD'li aktör ve senarist Mike O'Malley tarafından oluşturulan "Survivor’s Remorse" 24 Temmuz Pazar gecesi 3. sezon prömiyerini yaptı.Yayınlanan bölümler tüm platformlarda ortalama 2,9 milyon izleyici topladı. Birinci ve ikinci sezonun galası ile karşılaştırıldığında %159 oranında bir izleyici artışı yakaladı. Starz'ın raporuna göre üçüncü sezon bölümleri ikinci sezona oranla %20, ilk sezona göre ise %60'lık bir artış yakaladı.

Dizinin yönetici yapımcısı LeBron James yaptığı açıklamada "Gittikçe popüler hale gelen ve bu yıl izlenme oranları büyüyen dizi ve ekibim ile gurur duyuyorum. Verdikleri destekten dolayı dizinin tüm hayranlarına ve Starz'a teşekkür etmek istiyorum." dedi.

Dizide, beklenmedik bir şekilde Atlanta'daki profesyonel bir basketbol takımıyla milyon dolarlık bir anlaşma imzalayıp herkesin ilgi odağı haline gelen Cam Calloway ve ailesi konu edilmektedir. Başrolünü Jessie T. Usher'in paylaştığı dizide ayrıca RonReaco Lee, Erica Ash, Teyonah Parris, Tichina Arnold ve Mike Epps rol almaktadır.

Bu Yazı Toplam 1211 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM