Facebookta Paylaş Tweetle

Mom 3. Sezon Ne Zaman?

Tarih
25 May 2015
Yazar

Mom 3. Sezon Ne Zaman?

CBS kanalı sit-com, drama dizisi Mom için 3. sezon onayı verdiğini 12 Mart tarihinde izleyicilerine duyurmuştu. Diziyi takip edenler Mom'un ne zaman başlayacağını merak ediyorsa elimizde bir tarih var.

Chuck Lorre, Eddie Gorodetsky ve Gemma Baker tarafından yaratılan Anna Faris, Allison Janney, Sadie Calvano, Nate Corddry, Matt L. Jones, French Stewart, Spencer Daniels, Blake Garrett Rosenthal, Mimi Kennedy ve Jaime Pressly isimli oyuncuların yer aldığı dizi Chuck Lorre Productions ve Warner Bros Television ortak yapımı.

Mom, 22'şer bölümden oluşan iki sezonu ile 44 bölüm yayınlandı ve 30 Nisan'da sezon finalini yaptı. Geçtiğimiz yıl Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Allison Janney Emmy Ödülü kazandı. İlk sezonuna göre izleyici ve reytinglerinde artış gösteren dizinin ikinci sezonu ortalama 11,79 milyon kişi tarafından izlendi. Birinci sezon ise 8,34 milyon kişi tarafından seyredilmişti.

Komedinin yanısıra dramayı da konusunda barındıran dizide; İki çocuk annesi, alkol ve kumar bağımlısı Christy Plunkett (Anna Faris) ve yine alkol bağımlısı annesi Bonnie Plunkett'in (Allison Janney) alkolizme karşı mücadeleleri konu ediniyor. Christy, hem çocuklarını iyi yetiştirmek, onlara iyi bir anne olmak için çabalamakta, hem de geçmişindeki hataları telafi etmek için uğraşmaktadır. Garson olarak bir işletmede çalışmakta ve 1 yıldır alkol bağımlılığı ile mücadele etmektedir.

Dizinin 3. sezon başlama tarihi 5 Kasım 2015 olarak planlanmıştır.

Bu Yazı Toplam 2392 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM