Facebookta Paylaş Tweetle

Travelers Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
30 Ağu 2016
Yazar

Travelers Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Kanadalı aktör, yapımcı ve senarist Brad Wright (Stargate: Atlantis) tarafından oluşturulan 'Travelers' Showcase ve Netflix'in yaklaşan bilim kurgu dizilerinden biridir.

Kanada'da gösterimi Showcase'de yapılacak olan dizinin uluslararası dağıtım hakları Netflix'e aittir. Peacock Alley Entertainment Inc. şirketinin üretimini yaptığı dizinin ilk sezonu 12 bölümden oluşacaktır. Çeşitli bölümlerinin çekimlerini Andy Mikita (Lost Girl), William Waring (Continuum), Helen Shaver (Vikings), Martin Wood (Killjoys), Amanda Tapping (Continuum) ve Nick Hurran (Sherlock) yapmaktadır.

Oyuncu kadrosundaki isimler Eric McCormack (Perception, Will & Grace), Mackenzie Porter (Hell on Wheels), Patrick Gilmore (Gracepoint), Jared Abrahamson (Awkward.), Nesta Cooper (Heroes Reborn), Reilly Dolman (Supernatural), J. Alex Brinson (The X Files), Arnold Pinnock (Beauty and the Beast), Dylan Playfair ve Ian Tracey (Bates Motel, Continuum) olarak açıklanmıştır.

Günümüzden yüzlerce yıl sonrası insan nüfusu azalmıştır. Hayatta kalan son insanlar bir zaman makinesi keşfederler ve 21. yüzyıla geri dönerek insanoğlunu korkunç bir gelecekten kurtarmak isterler. Rastgele insanlardan oluşmuş küçük bir grup "Travelers" isimli gizlice bir takım oluşturururlar ve insanoğlunun kaderini değiştirmeyi kendilerine misyon edinirler. Bu takım; aynı zamanda takımın lideri olan FBI özel ajanı Grant MacLaren (Eric McCormack), Marcy (Mackenzie Porter) isimli engelli fakat zeki bir genç kadın, onun sosyal çalışanı David (Patrick Gilmore), Trevor (Jared Paul Abrahamson) isimli liseli bir takım kurucu, şiddete maruz kalmış Carly (Nesta Marlee Cooper) isimli bir anne ve eroin bağımlısı üniversite öğrencisi Philip'den (Reilly Dolman) oluşmaktadır.

Dizinin başlama tarihi 17 Ekim 2016 Pazartesi olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 11711 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM