Facebookta Paylaş Tweetle

Scorpion 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
25 May 2015
Yazar

Scorpion 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İyi izlenme oranları yakalayan ve reytingleri fena değil derecede idare eden aksiyon, dram dizisi Scorpion CBS'nin 2. sezon için devam kararı verdiği dizilerden birisi. 12 Ocak'ta 2. sezon onayı alan dizinin başlama tarihi sonbahar olarak planlanıyor.

Nick Santora'nın yazdığı dizi, üstün zekaya sahip, FBI ile çalışan bir grup insanı konu alıyor. 197 IQ ile dünyanın en zeki beşinci insanı olarak gösterilen, bilgisayar dahisi Walter O'Brien (Elyes Gabel) ve üstün zekalı, farklı yeteneklere sahip ekibi dünyanın sorunlarını ve modern çağın getirdiği tehditleri birlikte çözmeye çalışıyorlar.

Elyes Gabel ve Katharine McPhee'nin başrolünde yer aldığı dizide yer alan diğer oyuncular Robert Patrick, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong, Ari Stidham ve Riley B. Smith olarak sıralanıyor.

Katharine McPhee dizide, dokuz yaşında dahilik belirtileri olan bir çocuğun annesi, garson olarak çalışan ve ekibe yardım eden normal insan Paige Dineen karakterini canlandırıyor.

Pilot bölümünü ekranlardan 13,83 milyon kişinin seyrettiği ve 3,2 reyting derecesi elde eden dizinin, sezon finali 10,71 milyon kişi tarafından izlendi ve 2,2 reyting derecesi sağladı.

Yapımcılar arasında Alex Kurtzman ve Roberto Orci'nin yer aldığı dizi 21 Eylül Pazartesi günü 2. sezonu ile ekranlarda yer alacak.

Bu Yazı Toplam 2276 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM