Facebookta Paylaş Tweetle

Famous in Love Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
01 Eyl 2016
Yazar

Famous in Love Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Famous in Love' Rebecca Serle'nin aynı adı taşıyan kitabına dayanan Freeform'un 2017 yılında gösterime girecek drama türündeki dizilerinden biridir.

TV uyarlaması ve geliştirmesi Serle ile birlikte "Pretty Little Liars" dizisinin yaratıcısı I. Marlene King tarafından yapılmıştır. İkili ile birlikte Porti Riko'lu yönetmen Miguel Arteta (Getting On, Nurse Jackie) ve Dan Farah (The Shannara Chronicles) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekimleri Los Angeles'da yapılan dizinin bölümleri ortalama 41-45 dakika sürmektedir. Üretimi ise Warner Horizon Television, Long Lake Media, Farah Films ve Carmina Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosundaki isimler; Amerikalı aktris ve şarkıcı Bella Thorne (Big Love, Scream), Carter Jenkins (Surface, The Following), Charlie DePew (The Goldbergs), Keith Powers (Recovery Road, Faking It), Niki Koss, Georgie Flores, Perrey Reeves (Entourage, Covert Affairs), Pepi Sonuga (The Fosters, General Hospital) ve Mark Valley (Fringe, Girlfriends' Guide to Divorce) olarak sıralanmaktadır.

Sıradan bir üniversite öğrencisi olan Paige Townsen (Bella Thorne) Hollywood'da gişe rekorları kıracak bir filmin seçmelerine katılır ve başrolünü kazanır. Hayatı bir gecede değişen Paige yıldızlarla dolu bir yaşamın içine girer. Bir yandan kayıp bir pop yıldızını ortaya çıkarması beklenirken diğer yandan iki erkek başrol oyuncusu ile dengeleri sağlamaya çalışır.

Dizinin en erken 2017 yılının Nisan ayında ekranlara giriş yapması beklenmektedir.

Bu Yazı Toplam 10277 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM