Facebookta Paylaş Tweetle

I'm Dying Up Here Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
01 Eyl 2016
Yazar

I'm Dying Up Here Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

I'm Dying Up Here yaratıcılığını Altın Küre ödüllü Kanadalı aktör Jim Carrey'in yaptığı, Showtime kanalının yaklaşan komedi dizilerinden biridir.

Carrey ile birlikte Michael Aguilar, David Flebotte ve Christina Wayne yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ise Assembly Entertainment ve Endemol Shine North America şirketleri tarafından yapılmaktadır.

12 Ocak 2016 tarihinde sipariş edilen pilot bölüm William Knoedelseder'ın aynı isimli kitabından uyarlanmış, senaryosu David Flebotte tarafından geliştirilmiştir. Amerikalı yönetmen Jonathan Levine (Rush) ise çekimlerini yapmıştır.

Oyuncu kadrosundaki isimler Altın Küre, SAG ve Oscar ödüllü ABD'li aktris Melissa Leo (The Fighter, Wayward Pines), Ronald Cyler II (Vice Principals), Ari Graynor (Fringe, Bad Teacher), Clark Duke (The Office, Two and a Half Men), Michael Angarano (The Knick), Stephen Guarino (Happy Endings, Marry Me), Erik Griffin (Workaholics, Blunt Talk) ve Andrew Santino olarak sıralanmaktadır.

Konusu

1970'li yılların Los Angeles'in de geçecek dizide stand-up komedyenlerinin kariyerlerinin ilk yılları konu edilecek. Ruh halleri ne kadar bozuk olursa olsun onlar Goldie'nin (Melissa Leo) arsız komedi klübünde seyirciyi güldürmek için ellerinden geleni yapmaktadır.

Bu Yazı Toplam 2127 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM