Facebookta Paylaş Tweetle

Please Like Me Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
02 Eyl 2016
Yazar

Please Like Me Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Senaryosunu ve yaratıcılığını Josh Thomas'ın yaptığı ve başrolünü paylaştığı 'Please Like Me' Avustralya'nın ABC2 kanalında gösterilen komedi-drama türündeki dizilerinden biridir.

Liz Doran ve Thomas Ward senaryoya katkıda bulunan isimlerdir. Çekimlerini Thomas ile birlikte Matthew Saville (The Slap, Tangle) yapmaktadır. Üretimi Josh and John Productions şirketi tarafından yapılan dizide Todd Abbott, Debbie Lee ve Kevin Whyte yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekimleri Avustralya'nın Melbourne şehrinde yapılmakta, bölümleri ise ortalama 28 dakika sürmektedir.

İlk kez 28 Şubat 2013 tarihinde ekranlara giriş yapan dizinin toplam üç sezon yirmi altı bölümü yayınlanmıştır. Altı bölümden oluşacak dördüncü sezon prömiyer tarihi ise 10 Kasım 2016 olarak açıklanmıştır. İkinci sezondan itibaren projeye destek amacı ile ABD'de Pivot'ta gösterilmeye başlanmıştır. Eleştirmenler tarafından övgüler alan dizi, çok sayıda adaylık ve çeşitli dallarda sekiz ödül kazanmıştır.

Başrollerinde Josh Thomas ile birlikte Debra Lawrance (Home and Away), David Roberts (Home and Away, Secret City), Thomas John Ward, Wade Briggs (Home and Away), Caitlin Stasey (Reign, Neighbours), Nikita Leigh-Pritchard (Wentworth), Renee Lim (Wonderland) ve Judi Farr rol almaktadır.

Kız arkadaşı ile arası açıldıktan sonra Josh (Josh Thomas) aslında bir eşcinsel olduğunu farkeder. Bu yüzleşme döneminde eski kız arkadaşı Claire (Caitlin Stasey) ile en iyi dostu ve aynı zamanda ev arkadaşı olan Tom (Thomas Ward) ona yardımcı olmaya çalışır. Annesinin intihara kalkışması ile Josh onun yanına taşınır ve olaylar eğlenceli ve dramatik bir hal almaya başlar.

Bu Yazı Toplam 2041 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM