Facebookta Paylaş Tweetle

Lovesick Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
02 Eyl 2016
Yazar

Lovesick Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Senaryosunu Tom Edge'in yazdığı 'Lovesick' İngiliz Channel 4 kanalının sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

2 Ekim 2014 tarihinde ekranlara giriş yapmış, toplam altı bölüm yayınlanmıştır. Sekiz bölümden oluşacak ikinci sezon gösterimi ise 17 Kasım 2016 tarihinde Netflix'te yapılacaktır.

Clerkenwell Films şirketinin üretimini yaptığı dizinin bölümleri ortalama 25 dakika sürmektedir. Tom Edge ile birlikte Murray Ferguson, Andy Baker ve Ed Macdonald yönetici yapımcı, Charlie Leech ise yapımcı olarak görev almaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Elliot Hegarty (The Middle) ve Gordon Anderson (Shameless) ikilisi oturmaktadır.

Güney Afrika doğumlu, İngiliz müzisyen ve aktör Johnny Flynn'ın (Brotherhood) başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Antonia Thomas (Misfits), Daniel Ings (The Cafe), Richard Thomson (Fit), Hannah Britland (Home and Away) ve Joshua McGuire (The Hour) rol almaktadır.

Dylan'a (Johnny Flynn) cinsel yolla bulaşan bir hastalık olan "Klamidya" teşhisi konulur. Geçmişte birlikte olduğu tüm seks partnerlerini hastalığı konusunda uyarmak zorundadır. Bu konuda en yakın arkadaşları Luke (Daniel Ings) ve Evie'den (Antonia Thomas) yardım ister. Dylan'ın geçmişteki ilişkileri her bölüm flashback ile anlatılır.

Bu Yazı Toplam 2921 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM