Facebookta Paylaş Tweetle

Sizce Negan Kimi Öldürdü?

Tarih
04 Eyl 2016
Yazar

Sizce Negan Kimi Öldürdü?

AMC'nin reyting rekorları kıran korku ve drama serisi The Walking Dead 23 Ekim'de 7. sezon prömiyerini yapacak. Sizce 7. sezon ekranlara kim veda edecek?

Frank Darabont'un çizgi roman serisinden uyarlanan dizinin 16 bölümden oluşacak 7. sezonu sekizer bölümler halinde iki parçaya bölünecek. İlk sekiz bölüm sonbaharda, kalan sekiz bölüm ise 2017 Şubat ayında gösterime girecek.

Bu sezon çizgi romanın önemli karakterlerinden Ezekiel ve onun evcil kaplanı Shiva diziye giriş yapacak. Ezekiel rolünü "General Hospital", "The Shield" dizileri ile bilinen ABD'li aktör Khary Payton canlandıracak. Ayrıca Corey Hawkins, Katelyn Nacon, Jason Douglas, Ann Mahoney, Christine Evangelista ve Steven Ogg tekrarlayan rolleri ile bu sezon dizide görünecek isimlerdir.

3 Nisan 2016 tarihinde yayınlanan "Last Day on Earth" başlıklı altıncı sezon finalini 18-49 yaş arası 14,19 milyon kişi izledi. 7. sezonun ilk bölümü ise "Signs" olarak adlandırıldı. Senaryosunu Scott M. Gimple'ın (Da Vinci's Demons, Chase, FlashForward) yazdığı bölümün çekimlerini ise dizinin birçok bölümünü yöneten Greg Nicotero yaptı.

6. sezon finalinde diziye dahil olan kötü karakter Negan, önemli karakter oyuncularından birini ebedi yolculuğuna uğurladı. Sizce Negan kimi öldürdü ve diziye 7. sezon kim veda edecek?

Bu Yazı Toplam 3326 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM