Facebookta Paylaş Tweetle

Chicago PD Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
04 Eyl 2016
Yazar

Chicago PD Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Chicago Fire'ın ilk spin-off projesi olarak oluşturulan 'Chicago PD' NBC kanalının polisiye, drama türündeki dizilerinden biridir.

İlk kez 8 Ocak 2014 tarihinde ekranlara giriş yapan dizi "Law & Order" serisinin yaratıcısı Dick Wolf ve Matt Olmstead (Lie to Me, Prison Break, NYPD Blue) ikilisi tarafından oluşturulmuştur. İkili ile birlikte Michael Brandt, Derek Haas, Danielle Gelber, Peter Jankowski, Joe Chappelle ve Mark Tinker yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi Universal Television ile birlikte Wolf Films şirketi tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 42 dakika sürmektedir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Jason Beghe (Chicago Fire, Chicago Med), Jon Seda (Treme, Chicago Fire), Sophia Bush (Chicago Fire, Partners), Jesse Lee Soffer (Chicago Fire, Chicago Med), Patrick Flueger (Chicago Fire, The 4400), Marina Squerciati (Gossip Girl), LaRoyce Hawkins (Chicago Fire), Archie Kao (CSI: Crime Scene Investigation), Elias Koteas (The Killing), Amy Morton (Boss, Chicago Fire) ve Brian Geraghty (Boardwalk Empire, Ray Donovan) olarak sıralanmaktadır.

Dizi, uyuşturucu kaçakçılığı, cinayetler ve organize suçlar ile mücadele eden Chicago Polis Departmanı dedektiflerinin maceralarını konu edinmektedir.

Dördüncü sezon başlama tarihi 21 Eylül 2016 olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 2124 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM