Facebookta Paylaş Tweetle

Gypsy Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
05 Eyl 2016
Yazar

Gypsy Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Amerikalı psikolog, senarist ve yapımcı Lisa Rubin tarafından oluşturulan 'Gypsy' Netflix'in yaklaşan psikolojik gerilim türündeki dizilerinden biridir.

Çekimlerini İngiliz film yönetmeni Sam Taylor-Johnson'ın (Fifty Shades of Grey, Nowhere Boy, Love You More, Destricted) yaptığı dizide Lisa Rubin ile birlikte Liza Chasin, Tim Bevan, Eric Fellner, Naomi Watts ve Sean Jablonski yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. İlk sezonu on bölümden oluşacak dizinin üretimi ise Working Title Television şirketi tarafından yapılmaktadır.

Başrollerini 2005 yapımı "King Kong" filminin yıldızı, İngiliz ve Avustralyalı aktris Naomi Watts ile ABD'li aktör Billy Crudup'un (Big Fish) paylaştığı dizinin henüz oyuncu kadrosu netleşmemiştir. Ayrıca İngiliz aktris Sophie Cookson'un (Moonfleet) da dizide küçük bir rol alacağı açıklanmıştır.

Dizi, Jean Holloway (Naomi Watts) isimli bir psikoloğun, hastalarının çevresindeki insanlarla samimi ve tehlikeli ilişkiler geliştirmesini ve sonrasında yaşanan esrarengiz olayları konu edinecek. Billy Crudup ise kızlarının sevgi dolu babası, Jean'in kocası "Michael" rolü ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yaklaşık bir saatlik bölümlerden oluşacak dizinin gösterimi 2017 yılı başlarında yapılacaktır.

Bu Yazı Toplam 4800 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM