Facebookta Paylaş Tweetle

Will Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
09 Eyl 2016
Yazar

Will Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Avustralyalı aktör ve senarist Craig Pearce tarafından oluşturulan 'Will' TNT kanalının yaklaşan tarihsel drama türündeki dizilerinden biridir.

1996 yapımı "Romeo + Juliet" filminin senaristi olarak bilinen Craig Pearce ile birlikte Howard Braunstein, Vince Gerardis, Debra Hayward, Shekhar Kapur, Alison Owen ve Louise Rosager yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Dizinin çekimlerini ise Pearce ile birlikte Shekhar Kapur (Damien) ve İngiliz film yönetmeni Elliott Lester (Blitz, Nightingale) yapmıştır.

Başlangıçta Pivot tarafından sipariş edilen dizinin yapımcıları sonrasında TNT ile anlaşmaya varmışlardır. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak ve gösterimi 2017 yılı içerisinde yapılacaktır.

Oyuncu kadrosundaki isimler Laurie Davidson (Vampire Academy), Olivia DeJonge (Hiding), Colm Meaney (Hell on Wheels), Mattias Inwood (The Shannara Chronicles), Jamie Campbell Bower (Camelot), Ewen Bremner, Ben Fox, Amanda Lawrence, Natasha O'Keeffe (Peaky Blinders), Michael Elwyn (Da Vinci's Demons), Will Irvine, Michael Nardone, Dean-Charles Chapman (Game of Thrones, The White Queen) ve James Berkery olarak sıralanmaktadır.

Konusu

16. yüzyılda geçecek olan hikaye Romeo ve Julliet'in dünyaca ünlü yazarı William Shakespeare'ın 20'li yaşlarını ekranlara getirecek. Shakespeare'ın hayatının en heyecanlı, tehlikeli ve ateşli dönemini anlatan sıradışı bir drama olarak nitelendiriliyor.

Shakespeare karakterini ise çiçeği burnunda İngiliz aktör Laurie Davidson canlandırıyor.

Bu Yazı Toplam 5025 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM